• Container Bürocontainer Polen
  • Container Modulgebäude Wohncontainer
  • Container mobilen Wohncontainer
  • Container Modulgebäude Polen
  • Modulgebäude Bürocontainer
logo weldon

Konteineriai


Mūsų gamybos pajėgumai siekia 300 vienetinių modulių per mėnesį. Turime ilgametę patirtį įrengdami didelius individualios paskirties modulinius objektus.

Statome mokyklas, vaikų darželius, įmonių būstines ir kitus viešosios paskirties objektus. Gaminame keliolikos rūšių konteinerius: statybai, viešosioms erdvėms, biurams, sanitarijos reikmėms, gyvenamosios paskirties, sargybiniams objektams.

Įmonė teikia visapusiškas paslaugas šiose srityse:
- projektavimas
- gamyba
- logistika ir montavimas šalyje ir užsienyje.

Biuro konteineriai dažniausiai naudojami įmonių būstinėms, biuro erdvėms, socialinėms reikmėms, gyvenamosios paskirties objektams, kurie įrengiami toli nuo gyvenamosios vietos. Dažnai jungiami su sanitariniais konteineriais (tualetais, prausyklomis ir dušais) kuriant didesnius objektus.

Biuro konteineriai suteikia plačias įrengimo galimybes - vienas konteineris tai 13 m² naudingos erdvės ir 32m³ kubatūros. Visapusiškai įrengtas modulis su langais, durimis, elektros sistema, šildymo sistema, gali būti naudojamas tik jį pastačius ir prijungus prie elektros tinklo. Konteinerius galima derinti ir jungti tarpusavyje, formuojant didesnius objektus ir laisvai aranžuoti viduje ir išorėje. Tokie objektai gali būti naudojami kaip įmonių būstinės ir komercinės paskirties pastatai, mokyklos ir vaikų darželiai. Toks sprendimas leidžia laisvai modifikuoti objekto dydį ir įrengimą. Svarbus modulinių pastatų privalumas - trumpas paruošimo eksploatacijai laikas.

Techniniai konteineriai, dėl savo stabilios konstrukcijos, dažnai naudojami įvairioms mašinoms, įrenginiams laikyti arba valdymo įtaisams įrengti. Jie papildo esamą infrastruktūrą arba suderinami su esamais objektais arba instaliacijomis. Konteineriai gali būti aprūpinti įvairia gamintojo įranga, kuri lengvai transportuojama ir paleidžiama bet kokioje naudojimo vietoje. Konteineriai gaminami kaip specialios paskirties objektai, kurie turi atitikti specialius techninius reikalavimus: plačios techninės durys, papildomos techninės angos sienose, specialiai suprojektuotos elektros sistemos ir kondicionieriai, ir kt.

Siūlome montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
FLAT PACK

Vienetinio modulio matmenys:
Išoriniai matmenys Lz=6058 mm, Sz=2438 mm,
Vidiniai matmenys Hw=2500 mm, Hz=2800 mm

Atsižvelgdami į augančias transporto išlaidas, į mūsų asortimentą įtraukėme sulankstomus konteinerius , montuojamus pristatymo vietoje. Montavimas yra greitas, gali būti atliktas savarankiškai arba su mūsų specialistų pagalba. Konteinerių konstrukcija surenkama naudojant sriegines jungtis, esančias nešančių stulpų šonuose.

Vienu metu galima pervežti 8 konteinerius. Konteineris pristatomas 700 mm aukščio pakuotėse (keturių vienetų komplektas atitinka surinkto įprasto konteinerio matmenis)

Privalumai:
- mobilumas,
- mažesnės transporto išlaidos,
- moduliškumas,
- didelis konstrukcijos patvarumas ir atsparumas ekstremalioms sąlygoms,
- apdaila ir įrengimas pagal Kliento pageidavimus,
- lengva priežiūra.

Naudojimo paskirtis:
• Gyvenamasis konteineris,
• Biuro konteineris,
• Sandėliavimo konteineris,
• Techninis konteineris.

WELDON konteineriai moduliniai pastatai Lenkija

Рейтинг@Mail.ru