• Weldon konteinerių jūros prisitaikymas
  • Weldon konteinerių jūros prisitaikymas
  • Weldon konteinerių jūros prisitaikymas
  • Weldon konteinerių jūros prisitaikymas
  • Weldon konteinerių jūros prisitaikymas
logo weldon

Staklės jūrinių konteinerių, konteinerių jūros prisitaikymas

Priimame konteineriai jūros 8ft, 10ft, 20ft, 40ft pagal atskiriems projektams. Tai yra tikslios perdirbimas, leidžiančios naudoti jūrinio konteinerio į specifinių ir sudėtingų poreikius. Konteineris jūros yra puikus pagrindas, bazė, iš kurios mes galime įdėti į gyvenimą labiausiai originalių ir sudėtingus projektus. Tvirtas ir patikimas rėmas konteinerio, jo grindys ir stogas sukuria idealią figūrą į bet kokius projektavimo darbus, являющегося pagrindo apmąstymams virš turimų galimybių. Matmenys vienas modulis-konteinerių jūros teikia platus laukas gauti įvairių variantų ir konfigūracija objekto, o pasikartojantys išmatavimai leidžia laisvai formuoti pastato.

konteineriuose jūros вырезаем angas, pašalinti išorines sienos , įrašyti, langai ir durys, монтируем остекление, vidaus sienos ir visos komunikacijos. Tai tik pavyzdys, diapazonas pakeitimus į konteinerį. Visi projektai reikalauja individualaus požiūrio ir skirtingų pakeitimus. Pavyzdys tokių pakeitimų sukurta mumis dizainerių-individualūs sprendimai funkcinių ir architektūros brėžiniai, kaip остекление išorės, остекление vidaus, terasos, palėpėje, virtuvė, fasadai, sprendimai, bendrųjų higienos, patogumo svečiai su sutrikusia judėjimo funkcija ir открывающиеся šonines sieneles, taip sukuriant patalpos arba terasa. Монтируем bet žiniasklaida, kompiuterių tinklas, oro kondicionieriai, sistemos ventiliacija. Visi darbai atliekami pagal išankstinę parengti detalaus projekto.

Profesionalus požiūris ir daugiamečiai žinios pramonės vieneto statybos leidžia keisti jūros konteineriai:
namai iš jūrinių konteinerių
павильоны viešojo maitinimo
konteineriai, biuro
микрорайона konteinerių
konteinerių gydytojų
vaikų "winter gardens" iš konteinerių
moduliniai mokyklos
modulinės viešbučiai
konteineriai санитарные
konteineriai " jachtų klubus
konteinerių namuose, studentų bendrabutyje
prekybos павильоны

mes Pasirūpinsime, kad kiekvienas objektas buvo funkcionalus, jaukūs ir jis оправдал laukimo žmonių, gyvenančių jame.

Įgyvendinti taip pat užsakymai prisitaikyti jūrinių konteinerių skirtas montuoti į juos specialių prietaisų pramonės įrenginiai. Konteineriai jūros gali būti imtasi įvairių котельных, serverio kambarių, холодильные konteinerių paskirstymo įrenginį, автомойки, techniniai įrenginiai, konteineriai ant spintos ir mobilieji dirbtuvės. Individualūs jūriniai konteineriai yra puikus bazę pramoninės įrangos į valymo сооружениях, vietomis водоподготовки, stotis, перегрузочных darbus.

Kviečiame bendradarbiauti.

WELDON Staklės, jūrinių konteinerių, konteinerių jūros prisitaikymas

Рейтинг@Mail.ru